Home
Over Interaxxie
Opdrachten
Opdrachtgevers
Foto's
Publicaties
Kalender
Reizen
Paspoort
Floortje
Sport
Kalender
Uitslagen
Uitslagen historie
Verslagen
Erelijst en records
In beeld
Contact

Uitslagen 2017

Zaterdag 15 juli: NK Tijdrijden, Nijeveen, 26e plek

Zaterdag 8 juli: Ploegentijdrit Gilze, 13e plek

Woensdag 14 juni: koers Sloten, 8e plek

Eindklassement Polderrace 2017, 9e plek

Dinsdag 13 juni: Puntenkoers GWC de Adelaar polderrace, 6e plek

Zaterdag 10 juni: koers Sloten, 6e plek

Zaterdag 3 juni: koers Sloten, 9e plek

Dinsdag 30 mei, tijdrit TVZ Zeewolde, 20e plek

Zaterdag 27 mei, koers Sloten, 9e plek

Woensdag 24 mei: tijdrit Lemmer, 20e plek

Dinsdag 23 mei: tijdrit GWC de Adelaar, 5e plek

Zaterdag 20 mei: tijdrit Zundert, 17e plek

Dinsdag 16 mei: GWC de Adelaar polderrace #6, 3e plek

Zaterdag 6 mei: koers Sloten, 21e plek

Vrijdag 28 april: ploegentijdrit B4B PWZ Zuidenveldtour, 4e plek

Dinsdag 18 april: GWC de Adelaar polderrace #4, 9de plek 

Zaterdag 15 april: Knipscheer Tijdrit Almere, 37ste plek

Dinsdag 11 april: GWC de Adelaar polderrace #3, 9de plek 

Dinsdag 4 april: GWC de Adelaar polderrace #2,  9de plek

Dinsdag 28 maart: GWC de Adelaar polderrace #1, 9de plek

 

 

Uitslagen 2016

Zondag 30 oktober: MNC-cross Ede, 19e plek

Zondag 23 oktober: MNC-cross Hiversum, 18e plek

Zondag 16 oktober: MNC-cross Amersfoort, 14e plek

Zaterdag 17 sept: koers Sloten, 8e plek 

Zaterdag 3 september: NK Tijdrijden, Oudeschilt Texel, 16e plek

Woensdag 31 augustus: Volendammer Kermis tijdrit, 26e plek

Zaterdag 17 juli: Ploegentijdrit Achtmaal, gelost

Zaterdag 9 juli: koers Sloten, 8e plek

Zaterdag 2 juli: Ploegentijdrit GP Lelystad-Enkhuizen, 5e plek

Dinsdag 28 juni, puntenkoers GWC de Adelaar, 6e plek

Zaterdag 25 juni, koers Sloten, gefinisht in peloton

Donderdag 23 juni: tijdrit UWTC, Uithoorn, 6e plek

Dinsdag 21 juni: ZAC 8, gedubbeld

Zaterdag 18 juni: Bike My Day, Heesch, 1e plek

Donderdag 16 juni: tijdrit Adelaar, Zeewolde, 12e plek 

Zaterdag 11 juni: ploegentijdrit Gilze, 7e plek

Dinsdag 7 juni: ZAC 7, 9e plek 

Vrijdag 3 juni: tijdrit Baambrugge, 9e plek

Dinsdag 31 mei: ZAC 6, 6e plek

Donderdag 26 mei: TVZ tijdrit, Zeewolde, 16e plek

Dinsdag 24 mei: Dick Heijnen Zomeravondcompetitie #4, 6e plek

Zaterdag 21 mei: koers Sloten, overwinning!

Donderdag 19 mei: Proloog TVZ, Zeewolde, 7e plek

Dinsdag 17 mei: Van der Linde ZAC-criterium, Gooisekant, gedubbeld

Dinsdag 10 mei: Dick Heijnen ZAC-criterium, Stichtsekant, 7e plek

Zaterdag 7 mei: Koers Eemland, Amersfoort: overwinning!

Vrijdag 29 april: PWZ-Ploegentijdrit: overwinning!

Zondag 24 april: Tijdstrijderscup, 55e plek

Dinsdag 19 april: ZomeravondCompetitie #1, uitgereden in peloton 

Zondag 17 april: ATC-ploegentijdrit, 6e plek

Zondag 17 april: ATC-tijdrit, 17e plek

Zondag 10 april: MNC Amersfoort: overwinning!

Zaterdag 9 april: Koers Sloten: overwinning!

Zaterdag 2 april: koers Sloten: 5e plek

Zaterdag 26 maart: koers Sloten, 6e plek 

Zaterdag 19 maart: koers Sloten, 8e plek

Zaterdag 27 februari: koers Sloten, 9e plek (4e pelotonssprint)

Zondag 21 februari: MNC-weg Almere, 3e plek

Zaterdag 13 februari: Openingskoers Sloten, 9e plek

Zondag 24 januari: Koppelcross Adelaar Hilversum, 17e plek

Zondag 17 januari: Grote Prijs Kromslootpark, DNF

Zaterdag 2 januari: WS Texel-cross, De Cocksdorp, uitgevallen met lekke band

 

 

Uitslagen 2015

Zondag 20 december: MNC-cross Amersfoort, 10e plek

Zondag 13 december: ACC-cross HSV De Kampioen, Spaarnwoude, 14e plek

Zaterdag 12 december: Cross Nieuwegein, 11e plek

Zondag 29 november: MNC-cross Soest, 5e plek

Zondag 22 november: ACC-cross Ulysses, Amsterdam-Noord: 32e plek

Zondag 15 november: ACC-cross het Twiske: 27e plek

Zondag 1 november: ACC-cross Nes aan de Amstel: 23e plek 

Zondag 25 oktober: MNC-cross Hilversum, 12e plek

Zondag 4 oktober: MNC-cross Amersfoort, 15e plek

Overall klassement 2015 Sloten: 8ste plek

Zaterdag 3 oktober: koers Sloten, gefinisht in peloton 

Zaterdag 26 september: koers Sloten, 5e plek

Zaterdag 12 september: NK Tijdrijden Texel, 15e plek

Woensdag 2 september: Kermis Tijdrit Volendam, 21ste plek

Dinsdag 1 september: Finale Najaars ZAC de Adelaar, overwinning!

Dinsdag 25 augustus: Najaarstijdrit de Adelaar, 17e plek

Zaterdag 22 augustus: koers Sloten, 3e plek (winst pelotonsprint)

Dinsdag 18 augustus: najaarscriterium de Adelaar, overwinning!

Maandag 29 juni: koppelkoers TVL, 5e plek

Zaterdag 27 juni: koers Sloten, 3e plek (winst pelotonsprint)

Dinsdag 23 juni: Finale Zomeravondcompetitie #9, 6e plek

Zaterdag 20 juni: Tijdrit Nymphaea, Breuekelen, 27ste plek

Woensdag 17 juni: Tijdrit triatlon Zaanstad, 5e plek

Zaterdag 13 juni: Ploegentijdrit Gilze, 4e plek

Dinsdag 9 juni: Zomeravondcompetitie #8, 6e plek (winst pelotonsprint)

Zondag 7 juni: Grote Prijs Balk, 5e plek

Zaterdag 6 juni: koers Sloten, in de berm gefinisht, 10e plek

Maandag 1 juni: TVL Lelystad tijdrit, 2e plek

Zondag 31 mei: Utrechts Tijdritkampioenschap ploeg, 2e plek

Zondag 31 mei: Utrechts Tijdritkampioenschap individueel, 10e plek

Zaterdag 23 mei: koers Sloten, 11e plek

Zaterdag 16 mei: Grote Prijs Jan Elshout, 7e plek

Dinsdag 12 mei: Dick Heijnen Zomeravondcompetitie #6, 5e plek (winst pelotonsprint)

Zaterdag 9 mei: koers Sloten, 7e plek

Woensdag 6 mei: TVL Lelystad tijdrit, 3e plek

Zaterdag 2 mei: koers Sloten, 4e plek

Dinsdag 28 april: Dick Heijnen Zomeravondcompetitie #4, 9e plek

Vrijdag 24 april: PWZ-ploegentijdrit, 2e plek

Dinsdag 21 april: Dick Heijnen Zomeravondcompetitie #3, gefinisht in peloton

Zondag 19 april: ATC-ploegentijdrit, 9de plek

Zondag 19 april: ATC-tijdrit, 10e plek

Zaterdag 18 april: koers Sloten, 3e plek

Dinsdag 14 april: Dick Heijnen Zomeravondcompetitie #2, gefinisht in peloton

Zondag 12 april: Tijdstrijderscup, 65ste plek

Dinsdag 7 april: Dick Heijnen Zomeravondcompetitie #1, 7e plek

Maandag 6 april: Rabobank Eierrace, Emmen, 8ste plek

Zondag 29 maart: MNC-weg Nieuwegein, 4e plek

Zaterdag 21 maart: koers Sloten, 4de plek (3e pelotonsprint)

Zaterdag 14 maart: koers Sloten, 4de plek (2e in pelotonsprint)

Zondag 1 maart: MNC-weg Almere, overwinning!

Zaterdag 28 februari: Kampioenschap van Amsterdam, 22ste (5e in pelotonsprint)

Zaterdag 14 februari: Openingskoers Sloten, 13de plek (kramp)

Zondag 08 februari: MNC-weg, Nieuwegein, 6e plek

Zondag 25 januari: Oogzorg Briljant Koppelcross Hilversum, 16e plek

Zondag 18 januari: Fortcross UWTC Uithoorn, 9e plek

Zaterdag 3 januari: WS Texel-cross, De Cocksdorp, 2e plek

 

 

Uitslagen 2014

Zondag 21 december: MNC-cross Eemland, Amersfoort, 21ste plek

Zaterdag 20 december: cross 't Stadion, Nieuwegein, 7e plek

Zondag 14 december: ACC cross DTS, Wijdewormer, 29ste plek

Zaterdag 6 december: cross 't Stadion, Nieuwegein, 9e plek

Zondag 30 november: ACC-cross Excelsior, Haarlem, 32ste plek

Zaterdag 29 november: cross 't Stadion, Nieuwegein, 9e plek

Zondag 23 november: ACC-cross 't Twiske, Oostzaan, 26ste plek (van de 80)

Zondag 9 november: MNC-cross Soest, 30ste plek

Zondag 2 november: ACC-cross Nes aan de Amstel: 32ste plek

Zondag 19 oktober: MNC-cross Nieuwegein: 25ste plek

Zondag 12 oktober: Koppeltijdrit Sloten, snelste tijd

Zondag 12 oktober: Ouder-kind-tijdrit: 5e plek

Zondag 5 oktober: MNC-cross Amersfoort, 22ste plek

Zondag 21 september: Ploegentijdrit Afsluitdijk, 10e plek (49,42 gemiddeld)

Zaterdag 6 september: NK Tijdrijden vrije bond, Texel, 22ste plek

Dinsdag 2 september, Finale criterium Almere, gefinisht in peloton

Zaterdag 30 augustus, NK Tijdrijden masters, Dronten, 13e plek

Dinsdag 26 augustus, criterium Almere #4, 10e plek  

Dinsdag 24 juni, criterium Almere #3, 9e plek, winst pelotonsprint

Zaterdag 21 juni, Ploegentijdrit Dronten, overwinning!

Zaterdag 21 juni, Tijdrit Dronten, 7e plek

Zaterdag 14 juni, koers Sloten, 4e plek

Dinsdag 6 juni, Tijdrit Baambrugge, 4e plek

Zaterdag 31 mei, koers Sloten, 6e plek

Dinsdag 27 mei, criterium Almere, gevallen in de eindsprint, 10de plek

Zaterdag 24 mei, koers Sloten, 3e plek

Dinsdag 22 mei, TVZ Zeewolde Diesel Büchli-Tijdrit, 4e plek

Zondag 18 mei, KNWU Ploegentijdrit Zandvoort, 2e plek

Dinsdag 13 mei, Tijdrit de Adelaar, 13e plek

Zaterdag 10 mei, koers Sloten, overwinning!

Zaterdag 19 april, koers Sloten, overwinning!

Zondag 13 april, Tijdstrijderscup, 59ste plek

Zondag 6 april, ATC Ploegentijdrit, 6e plek

Zondag 6 april, ATC Tijdrit, 7e plek

Zaterdag 29 maart, koers Sloten, 3e plek

Zondag 23 februari, MNC Amersfoort, 10de plek 

Zaterdag 22 februari, koers Sloten, 4e plek (2e pelotonsprint) 

Zaterdag 15 februari, Openingskoers Sloten, 3e plek (winst pelotonsprint)

Zondag 26 januari, Oogmerk Briljant Koppelcross, Hilversum, uitgevallen met materiaalpech

Zondag 19 januari, Fortcross Uithoorn, 10e plek

Zondag 05 januari, MNC-cross Amersfoort, 32ste plek

 

 

Oudere uitslagen (2005-2013)

InterAxxie Fotografie en Tekst 1998-2017