Home
Over Interaxxie
Opdrachten
Opdrachtgevers
Foto's
Publicaties
Kalender
Reizen
Paspoort
Floortje
Sport
Kalender
Uitslagen
Uitslagen historie
Verslagen
Erelijst en records
In beeld
Contact

Kalender 2017

Woensdag 30 augustus: Volendammer Kermis Tijdrit, 10 km

Zaterdag 15 juli: NK Tijdrijden, Nijeveen, 24 km 

Zaterdag 8 juli: Ploegentijdrit Gilze-Rijen, 26 km

Dinsdag 13 juni: GWC de Adelaar polderrace puntenkoers, Almere

Zaterdag 3 juni: koers Sloten

Donderdag 1 juni: Diesel Büchli tijdrit, Zeewolde, 36 km

Dinsdag 30 mei: GWC de Adelaar polderrace #7, Almere

Zaterdag 27 mei: Koers Sloten

Woensdag 24 mei: Tijdrit Lemmer, 16 km

Dinsdag 23 mei: Tijdrit GWC de Adelaar, Zeewolde, 24 km

Zaterdag 20 mei: Tijdrit Zundert, 32 km, Zundert (NB)

Dinsdag 16 mei: Vadesto tijdrit, Heerde, 16 km, Wezep/Heerde

Dinsdag 16 mei: GWC de Adelaar polderrace #6, Almere

Zaterdag 6 mei: Koers Sloten 

Vrijdag 28 april: PWZ Zuidenveld Ploegentijdrit, Dalen, 22 km

Dinsdag 25 april: GWC de Adelaar polderrace #5, Almere

Dinsdag 18 april: GWC de Adelaar polderrace #4, Almere 

Zaterdag 15 april: Knipscheer Tijdrit Almere, 21 km

Dinsdag 11 april: GWC de Adelaar polderrace #3, Almere

Dinsdag 4 april: GWC de Adelaar polderrace #2, Almere

Dinsdag 28 maart: GWC de Adelaar polderrace #1, Almere

 

 

 

Kalender 2016

Zondag 23 oktober: MNC Hilversum 10 uur

Zaterdag 22 oktober: Trainingscross Stadion, Nieuwegein, 10 uur

Zondag 16 oktober: MNC Amersfoort 10 uur

Zaterdag 15 oktober: Trainingscross Stadion, Nieuwegein, 10 uur

Zaterdag 17 september: koers Sloten 

Zaterdag 3 september: NK Tijdrijden Oudeschild Texel, 28 km

Woensdag 31 augustus: Volendammer Kermis Tijdrit, bevestigd, 10 km

Zaterdag 2 juli: Grote Prijs Ploegentijdrit Lelystad-Enkhuizen, 30 km

Dinsdag 28 juni: Dick Heijnen ZAC-puntenkoers, Stichtsekant

Zaterdag 25 juni, koers Sloten

Donderdag 23 juni: tijdrit UWTC, Uithoorn

Dinsdag 21 juni: Van der Linde ZAC-criterium, Gooisekant

Zaterdag 18 juni: Bike My Day, Heesch

Donderdag 16 juni: Tijdrit GWC de Adelaar, 24 km

Zaterdag 11 juni: ploegentijdrit Gilze, 25 km

Dinsdag 7 juni: Dick Heijnen ZAC-criterium, Stichtsekant

Vrijdag 3 juni: tijdrit Baambrugge, 13 km

Dinsdag 31 mei: Van der Linde ZAC-criterium, Gooisekant

Donderdag 26 mei: Tijdrit TVZ, Zeewolde, 32 km

Dinsdag 24 mei: Dick Heijnen ZAC-criterium, Stichtsekant

Zaterdag 21 mei: koers Sloten

Donderdag 19 mei: Proloog TVZ, Zeewolde, 7 km

Dinsdag 17 mei: Van der Linde ZAC-criterium, Gooisekant

Dinsdag 10 mei: Dick Heijnen ZAC-criterium, Stichtsekant

Zaterdag 7 mei: Koers Eemland, Amersfoort

Vrijdag 29 april: PWZ-ploegentijdrit, Dalen, 16 km

Dinsdag 19 april: Van der Linde ZAC-criterium, Gooisekant

Zondag 24 april: Tijdstrijderscup Zeewolde, 41 km

Zondag 17 april: tijdrit Almere, 21 km

Zondag 17 april: ploegentijdrit Almere 21 km

Zaterdag 2 april: koers Sloten

Zaterdag 26 maart: koers Sloten

Zaterdag 19 maart: koers Sloten

Zaterdag 13 februari: Openingskoers Sloten

Zondag 21 februari: MNC-weg Almere

Zaterdag 13 februari: Openingskoers Sloten

Zondag 24 januari, Oogmerk koppelcross Hilversum

Zondag 17 januari, Open Almeers Cross-kampioenschap

Zaterdag 2 januari, cross MAB-terrein, De Cocksdorp, Texel

 

 

 

Kalender 2015

Zondag 20 december, MNC-cross Amersfoort

Zondag 13 december, ACC Spaarnwoude

Zaterdag 12 december, cross-competitie WV het Stadion, Utrecht

Zondag 29 november, MNC-cross Soest

Zondag 22 november, ACC Ulysses, Amsterdam-Noord

Zondag 15 november, ACC 't Twiske

Zaterdag 7 november: veldclinic PWZ, Duitsland

Zondag 1 november, ACC Nes a/d Amstel

Zondag 25 oktober, MNC-cross Hilversum

Zondag 4 oktober, MNC-cross Amersfoort

Zaterdag 3 oktober: koers Sloten

Zaterdag 26 september: koers Sloten

Zaterdag 12 september: NK Tijdrijden, Oudeschilt, Texel (28 km)

Woensdag 02 september: Kermistijdrit Volendam, (10 km)

Dinsdag 01 september: ZAC 11, GWC de Adelaar (finale) 

Dinsdag 25 augustus: Najaarscompetitie de Adelaar (tijdrit, 15 km)
Zaterdag 22 augustus: koers Sloten

Dinsdag 18 augustus: Najaarscompetitie de Adelaar (criterium)

Maandag 29 juni: Koppeltijdrit TVL, Lelystad (29 km)

Zaterdag 27 juni: koers Sloten

Dinsdag 23 juni: ZAC 10, GWC de Adelaar (finale) 

Zaterdag 20 juni: Nymphaea tijdrit, Breukelen (20 km)

Woensdag 17 juni: Fietsonderdeel triathlon Zaandstad, Westzaan, (19 km)

Zaterdag 13 juni: Ploegentijdrit Gilze, Gilze-Rijen, (24 km)

Dinsdag 09 juni: ZAC 8, GWC de Adelaar

Zondag 7 juni: Grote Prijs Balk, Amsterdam

Zaterdag 6 juni: koers Sloten

Maandag 1 juni: Tijdrit TVL, Lelystad (14.5 km)

Zondag 31 mei: Utrechts Tijdritkampioenschap, ploeg, Vleuten (16 km)

Zondag 31 mei: Utrechts Tijdritkampioenschap, individueel, Vleuten (16 km)

Zaterdag 23 mei: koers Sloten

Zaterdag 16 mei: Grote Prijs Jan Elshout, Amsterdam

Dinsdag 12 mei: ZAC 6 FRTCA, Gooise Kant Almere  

Zaterdag 9 mei: koers Sloten

Woensdag 6 mei: Tijdrit TVL, Lelystad (29 km)

Zaterdag 2 mei: koers Sloten

Dinsdag 28 april: ZAC 5 FRTCA, Gooise Kant Almere

Vrijdag 24 april: Ploegentijdrit PWZ, Dalen (15 km) 

Dinsdag 21 april: ZAC 3, GWC de Adelaar 

Zondag 19 april: ATC Ploegentijdrit, Almere (22 km)

Zondag 19 april: ATC Tijdrit Almere (22 km)

Zaterdag 18 april: koers Sloten

Dinsdag 14 april: ZAC 2, GWC de Adelaar 

Zondag 12 april: Tijdstrijderscup Almere (41 km)

Dinsdag 07 april: ZAC 1, GWC de Adelaar

Maandag 06 april: Rabobank Eierrace, Meerdijk Emmen

Zondag 29 maart: MNC Nieuwegein

Zaterdag 21 maart: koers Sloten

Zaterdag 14 maart: koers Sloten
Zondag 1 maart: MNC Almere
Zaterdag 28 februari: Kampioenschap van Amsterdam
Zaterdag 14 februari: Openinskoers Sloten
Zondag 8 februari: MNC Nieuwegein
Zondag 25 januari: Oogmerk Koppelcross, Hilversum
Zondag 18 januari: Fortcross UWTC, Uithoorn
Zaterdag 3 januari: Veldrit de Cocksdorp, Texel
 
 
Kalender 2014
Zondag 28 december: MNC cross Nieuwegein
Zondag 21 december: MNC cross Amersfoort
Zaterdag 20 december: cross Nieuwegein

Zondag 14 december: ACC cross DTS, Wijdewormer

Zaterdag 6 december, cross Nieuwegein

Zondag 30 november: ACC cross HRC Excelsior, Haarlem

Zaterdag 29 november, cross Nieuwegein

Zondag 23 november: ACC cross FC Trappist, ’t Twiske
Zondag 9 november: MNC cross Soest

Zaterdag 8 november, veldclinic PWZ, Mander

Zondag 2 november: ACC cross WTC de Amstel, Nes aan de Amstel
Zondag 19 oktober: MNC cross Nieuwegein

Zaterdag 12 oktober: Koppelkoers Sloten en ouder/kind-rit

Zondag 5 oktober: MNC cross Amersfoort

Zondag 21 september: Ploegentijdrit Afsluitdijk

Zondag 14 september, veldrit Odoorn, 50 km

Zaterdag 6 september, NK Tijdrijden, Oudeschild, Texel, 29 km

Dinsdag 2 september, Finale ZomerAvond Competitie FRTCA, Almere

Zaterdag 30 augustus, NK masters, Dronten, 29 km

Dinsdag 26 augustus, vierde ZomerAvond Competitie FRTCA Almere

Zaterdag 21 juni, STG Dronten Ploegentijdrit, Dronten, 32 km

Zaterdag 21 juni, STG Dronten Tijdrit, Dronten, 16 km

Vrijdag 6 juni: Tijdrit Baambrugge, 13 km

Dinsdag 27 mei, ZomerAvond Competitie FRTCA Almere

Zaterdag 24 mei, koers Sloten

Donderdag 22 mei, Tijdrit TVZ Zeewolde, Zeewolde, 34 km

Zondag 18 mei: Ploegentijdrit Zandvoort

Dinsdag 13 mei, Tijdrit Adelaar, Zeewolde, 15 km

Zaterdag 10 mei, koers Sloten

Zaterdag 19 april, koers Sloten

Zondag 13 april, Tijdstrijderscup, Almere/Lelystad, 41 km

Zondag 6 april, ATC Ploegentijdrit, Almere, 21 km

Zondag 06 april, ATC Tijdrit, Almere, 21 km

Zaterdag 29 maart, Koers Sloten

Zondag 23 febr, Midden Nederland Competitie, Amersfoort

Zaterdag 22 febr, koers Sloten, Amsterdam

Zaterdag 15 februari, Openingskoers Sloten, Amsterdam

Zondag 26 januari, Oogmerk Briljant-koppelcross, Hilversum

Zondag 19 januari, Fortcross Uithoorn

Zondag 5 januari, Midden Nederland Competitie-cross, Amersfoort

 

 

Kalender 2013

Zondag 29 december, Amsterdamse Cross Competitie, Sloten

Zondag 15 december, Midden Nederland Competitie-cross, Hilversum

Zondag 1 december, Midden Nederland Competitie-cross, Soest

Zondag 22 september, 13.00 uur, Ploegentijdrit Bant, 30 km (definitief)

Zaterdag 7 september, NK Tijdrijden, Oudeschild, Texel, 29 km (definitief)

Dinsdag 20 augustus, Tijdrit De Adelaar, 18 km (definitief)

Zaterdag 29 juni, Polderkampioenschap Tijdrijden, 14.00 uur, 16 km (definitief) 

Zaterdag 15 juni: STG Dronten Ploegentijdrit, 32 km (definitief)

Zaterdag 15 juni: STG Tijdrit Dronten, 16 km (definitief)

Dinsdag 14 mei: Tijdrit De Adelaar, 18 km (definitief)

Zondag 21 april: ATC Tijdrit, Almere, 21 km (definitief)

Zondag 14 april: Tijdrijderscup Almere, 41 km (definitief)

 

 

Kalender 2012 

Zat 12 maart: Kampioenschap van Amsterdam, parcours Sloten

Din 24 april: Tijdrit De Adelaar/Rondje Naardermeer, Bussum/Weesp

Zon 06 mei: ATC Tijdrit, Almere, 42 kilometer, (definitief)

Zat 12 mei: Polderkampioenschap tijdrijden, Kraggenburg, 16 kilometer

Din 15 mei: Tijdrit WTC de Amstel, Driemond, 18 kilometer

Zon 22 mei: Open Ronde van Sloten, parcours Sloten

Vrij 1 juni: Tijdrit Baambrugge, 14 kilometer, (definitief)
Zat 16 juni: Wielertijdrit STG Dronten, individueel, 15 kilometer, Biddinghuizen (definitief)

Zat 16 juni: Wielertijdrit STG Dronten, ploeg, 32 kilometer, Biddinghuizen (definitief)

Vrij 22 juni: Tijdrit Lelystad-Enkhuizen, 22 km, Lelystad

Zon 15 juli: Tijdrit Bornerbroek, 22 km, Bornerbroek

Zat 28 jul: Nijeveense tijdrit, individueel, 27 kilometer, (definitief)

Zat 28 jul:  Nijeveense tijdrit, koppel, 33 kilometer, (definitief)
Vrij 31 aug: Tijdrit Lelystad-Enkhuizen, 22 km, Lelystad

Zat 01 sept: Nederlands Kampioenschap Tijdrijden, 19 kilometer, Texel (inschrijving volgt)

Zat 08 sept: Ploegentijdrit Schokland, 18 km (definitief)

Din 11 sept: Tijdrit De Adelaar/Rondje Naardermeer, Bussum/Weesp

Woe 19 sept: Proloog FRTCA, 4,7 km, Almere

Woe 19 sept: Koppeltijdrit FRTCA, 20 km, Almere

Zon 7 okt: Ouder-kind tijdrit WVA Amsterdam, 4,2 km

Zon 7 okt: Koppeltijdrit WVA Amsterdam, 8,4 km

 

 

InterAxxie Fotografie en Tekst 1998-2017